Moja siedemdziesięcioletnia mama ma ostatnio problem z kolanami. Mówi, że doskwiera ją ból przy chodzeniu. Pomyślałam, że powinien ją obejrzeć jakiś dobry ortopeda. Mama przystała na ten pomysł, więc już zabieram się za poszukiwania jakiegoś ortopedy.

Znalezienie profesjonalnej poradni ortopedycznej

poradnia ortopedyczna w łodziPoszukiwania oczywiście rozpoczęłam od przejrzenia Internetu. Tam można znaleźć całą listę różnych poradni lekarskich. Nam oczywiście zależy na tym, by była to jakaś profesjonalna poradnia ortopedyczna w łodzi. Mieszkamy pod Łodzią, więc liczymy, że to właśnie w tym mieście uda nam się coś znaleźć. Po kilkunastu minutach udało mi się znaleźć poradnię, która ma naprawdę bardzo dobre opinie wśród pacjentów. Zadzwoniłam tam szybko i umówiłam mamę na wizytę u lekarza ortopedy. Wizytę ma już za dwa dni, ponieważ zwolniło się miejsce. Ktoś po prostu odmówił swoją wizytę. Dzień wizyty właśnie nastał i pojechałyśmy do poradni, którą znalazłam przez Internet. Tam jak się okazało pracuje bardzo wykwalifikowany i doświadczony lekarz ortopeda. Obejrzał on kolana mojej mamy i zrobił prześwietlenie. Stwierdził, że ten ból może być od lekkiej nadwagi. Przepisał na sam początek tabletki przeciwzapalne, oraz nakazał mojej mamie noszenie takich specjalnych uciskaczy na kolana. Kolejną wizytę ma za miesiąc, wtedy to lekarz ponownie obejrzy te kolana. Miejmy nadzieję, że to coś pomoże. Oczywiście mama musi przejść na stosowną dietę i zrzucić kilka kilogramów.

Minął miesiąc i mama stwierdziła, że zdecydowanie ta porada lekarza pomogła. Kolana już ją nie bolą, więc musi iść tylko na wizytę kontrolną. Faktycznie kilka kilogramów nadwagi i mniejszy ruch spowodował ten ból, który był dokuczliwy. Teraz jest już wszystko w porządku, z czego się cieszymy.