Filmowanie z drona to moja praca i największa pasja. Dobre ujęcie z lotu ptaka pozwala uchwycić w kadrze świat z zupełnie innej perspektywy i często odkrywa niewidoczne wcześniej atuty tego, co chcemy pokazać. Razem z przyjacielem założyłem firmę, która robi zdjęcia i filmy z powietrza.

Profesjonalne fotografowanie z powietrza

Filmowanie z drona w bydgoszczyFilmy i zdjęcia dronem wykonujemy za pomocą bezzałogowego statku powietrznego, który gwarantuje najwyższą jakość 4K i stabilność obrazu.  Mamy zlecenie na filmowanie z drona w bydgoszczy na pikniku z okazji rozpoczęcia lata. Mieliśmy zrobić  i film z lotu ptaka. Nasze usługi dronem to połączenie najnowocześniejszej technologii z doświadczeniem i pasją do filmowania. Na pikniku było bardzo dużo ludzi, były koncerty zespołów i inne atrakcje. Pogoda na pikniku dopisała, było słonecznie. Dzięki słonecznej pogodzie zdjęcia z drona imprezy wyszły rewelacyjnie. Jednym dronem robiliśmy zdjęcia a drugim kręciliśmy film. Wyszedł bardzo dobrze, wszystko było bardzo wyraźne. Piknik był bardzo udany, mieszkańcy dobrze się bawili. Produkcja filmów oraz materiałów wideo  z drona w ciągu ostatnich lat bardzo prężnie się rozwija. Chcemy z przyjacielem kupić kolejne, nowoczesne drony do naszej firmy żeby zwiększyć nasza ofertę. Relacja z imprezy wszystkim bardzo się podobała. Drony pozwalają na automatyczne utrzymywanie w kadrze zaznaczonego obiektu, co świetnie sprawdza się podczas filmowania ludzi, koncertów. Mamy zrobione kursy filmowania dronem.

Dron pozwala na wykonanie zdjęć i nagrań z różnych kątów, dzięki czemu można pokazać wspaniałe krajobrazy, nieruchomości, budynki oraz wiele innych obiektów, które zwykle są trudno dostępne. To idealne rozwiązanie dla branż takich jak nieruchomości, turystyka i rozrywka.