Od optometrysty dostałam receptę na okulary. Okazało się, że moja wada wzroku jest dość duża i powinnam korzystać z okularów, żeby dodatkowo nie męczyć wzroku i nie spowodować tym, że wada będzie jeszcze bardziej się powiększać. Teraz musiałam znaleźć jakiś dobry zakład optyczny, gdzie wykonają dla mnie odpowiednie szkła i wstawią je do ramek.

Znalazłam najlepszego optyka w Krakowie

najlepszy optyk w krakowieWiedziałam, że świetnie dopasowane okulary są bardzo ważne dla zachowania codziennego komfortu. W związku z tym, zależało mi na tym, aby trafić do naprawdę bardzo dobrego optyka, który idealnie wszystko dopasuje. Całe szczęście dosyć szybko mi się to udało. Wiedziałam bowiem, gdzie przyjmuje najlepszy optyk w Krakowie. Do jego zakładu optycznego udałam się jeszcze tego samego dnia. Ponieważ był to mały zakład optyczny, który wykonywał okulary na miejscu, na realizację zamówienia nie musiałam długo czekać. Optyk pomógł mi także dobrać odpowiednie ramki, które będą pasowały do mojej twarzy oraz zmierzył rozstaw źrenic, żeby jeszcze lepiej dopasować okulary korekcyjne do moich potrzeb i preferencji. W dodatku za przygotowanie odpowiednich szkieł i wstawienie ich do ramek zapłaciłam zaledwie kilkadziesiąt złotych. To była naprawdę preferencyjna, jednaj z najlepszych cen, z jakimi się spotkałam w kontekście takich okularów.

Kilka dni później moje okulary były już gotowe do odbioru. Optyk w taki sposób wyregulował oprawki, żeby nie zsuwały mi się one z nosa podczas wykonywania codziennych czynności, a także nie upijały mnie w żadnym miejscu. Jestem bardzo zadowolona z tego rekomendowanego i doświadczonego optyka z Krakowa, do którego się wybrałam. Teraz mam naprawdę świetne okulary korekcyjne w których bez problemu chodzę na co dzień i bardzo mi pomagają.