Okna mojego mieszkania wychodzą na duży plac zabaw. Do tej pory nie miałam z tym żadnego problemu, ale ostatnio jakieś dziecko kopnęło piłką w tak niefortunny sposób, że aż zbiło mi szybę w oknie. Nie miałam więc czasu do stracenia. Musiałam, jak najszybciej znaleźć kogoś, kto jeszcze dzisiaj przyjedzie i wymieni ją na nową.

Poszukiwania firmy naprawiającej okna w Warszawie

szybka naprawa okien w warszawieCałe szczęście dość szybko udało mi się znaleźć odpowiednie miejsce. Była to rzetelna i polecana przez moją sąsiadkę firma, w której ofercie znajdowała się między innymi szybka naprawa okien w Warszawie. Nie było problemu z tym, żeby przyjechali do mnie jeszcze tego samego dnia. Posiadali oni duże doświadczenie w wymianie szyb, klamek i uszczelek w oknach plastikowych, PCV oraz drewnianych. Na wyposażeniu ich firmy znajdował się solidny, nowoczesny sprzęt, dzięki czemu naprawy zawsze były precyzyjne, dokładne, a przy tym przede wszystkim szybkie. Już przez telefon pracownik tej firmy poinformował mnie, że wymiana szyby potrwa około dwóch godzin. Chwilę później ekipa szklarzy zjawiła się u mnie w mieszkaniu i natychmiast zabrali się do wymiany szyby. Faktycznie poszło im to bardzo szybko i sprawnie. Nie mieli problemu nawet z tym, że okno w moim mieszkaniu były dwuszybowe. Naprawdę sprawnie poradzili sobie z naprawą, co bardzo mnie ucieszyło.

Jestem zadowolona z tego, że udało mi się skorzystać z ich usług. Mieli oni szybkie terminy realizacji i niskie, atrakcyjne ceny. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała jakiejkolwiek naprawy okien w moim mieszkaniu, z pewnością skorzystać z ich usług. Są naprawdę godni polecenia i nie dziwi fakt, że mają takie pozytywne rekomendacje od poprzednich klientów. Ostatnio sama poleciłam ich usługi swojej nowej koleżance.