Zakładając swoją pierwszą działalność nie miałem pojęcia o tym, jak wiele szczegółów i aspektów musi być przeze mnie dobrze dopilnowanych. Na szczęście odkryłem także mnóstwo niepozornych rozwiązań z dużym potencjałem. Krówkę z logo bez wątpienia jestem w stanie już teraz do nich zaliczyć. Zdecydowanie każdemu polecam poważne rozważenie tego produktu jako możliwości marketingowej.

Logo na krówkach – dlaczego dobrze wygląda?

kruche krówki z logoDo zamawiania i także produkowania dla mnie takich znakomitych krówek z logo podszedłem drobiazgowo. Potem przy wsparciu ekspertów okazało się to podejście właściwe. Kruche krówki z logo są smakowite ze względu na niepowtarzalną recepturę i proces mieszania, który przyczynia się do zapobiegania przypaleniu całej masy. Do tego dochodzi jeszcze taka kwestia, że do tej niepowtarzalnej ogólnej receptury na krówki mogą trafić dodatkowe składniki. Pozytywnie zaskoczyła mnie różnorodność dodatków smakowych. Przy pierwszym zamówieniu zdecydowałem się na kruche krówki z dodatkiem kakao i w drugim przypadku z dodatkiem ostrej papryczki. Smaki te były zupełnie inne, ale zależało mi na tym, żeby w taki właśnie sposób trafić w gust różnych klientów. Potem przyszedł czas na papierek z logo i tutaj muszę pochwalić znakomite podejście oraz pomysłowość projektanta odpowiedzialnego za ten kluczowy element. To dzięki niemu mój pomysł na kolorowe logo został tak dopracowany, żeby było ono na tym właściwym papierku dobrze widoczne i dopasowane pod względem wymiarów. 

Chodzi przecież o to, żeby błyskawicznie wpadało w oko. Sama realizacja zamówienia na kruche krówki i logo na poszczególnych papierkach trwała wyjątkowo krótko pomimo wykorzystania nowoczesnego sprzętu drukującego, który przyczynia się oczywiście do znacznego wzrostu jakości grafiki.