Gry komputerowe są moja pasją. Granie to relaks, hobby, a dla niektórych nawet sposób na życie. Dla mnie granie jest wyjątkowym relaksem. Gram w gry strategiczne przy, których odpoczywam myślę, planuję. Gram na konsoli, mam sporo gier. Zazwyczaj gram w weekendy kiedy mam trochę wolnego czasu.

Zakup nowej konsoli z serii nintendo

nintendo switch konsola w wersji oled zeldaOstatnio moja konsola zaczyna trochę szwankować. Chodziła mi po głowie nintendo switch konsola w wersji oled zelda. Pojechałam do sklepu obejrzeć konsolę, podpytać jakie ma zalety, parametry, nowinki w wyposażeniu.  W sklepie okazało się, że to najnowsza i najlepsza konsola z tej serii. To udoskonalona, ulepszona i super wypasiona wersja popularnego handhelda nintendo switch. Byłem nią zachwycony i oczarowany. Bez zastanowienia kupiłem konsolę. Była naprawdę super, wyglądała olśniewająco i nowocześnie. Konsola, którą kupiłem była w kolorze szarym z niebieskimi i czerwonymi dodatkami. Nie tylko przyciągała spojrzenia, ale również zapewnia lepsze niż dotychczas wrażenia i rozrywkę na długie godziny. Konsola miała duży 7 calowy ekran LED, joystic, szeroką stabilna podstawkę, wbudowaną pamięć o pojemności wynoszącej 64 GB z możliwością jej rozszerzenia za pomocą karty microSD. Poza tym miała super  efekty dźwiękowe dzięki udoskonalonym głośnikom i trzy tryby gry. Była po prostu rewelacyjna. Dodatkowym atutem był wyjątkowy iniespotykany dotąd design. Gra na nowej konsoli była wielką przyjemnością i rozrywką, relaksem.

Konsola z serii nintendo to konsola hybrydowa, dzięki której włączymy grę zarówno na samym urządzeniu w wersji przenośnej, jak i na ekranie telewizora. Pogramy więc na niej w domu oraz wszędzie tam, gdzie zechcemy. Konsola będzie mogła mi towarzyszyć podczas wakacji i wszelkich wyjazdów.