Jakiś czas temu podjęłam decyzję, że założę własną działalność gospodarczą. Większość rzeczy miałam już załatwione i w zasadzie mogłam otwierać swój biznes. Jednakże, już na etapie przygotowań do tej pracy zrozumiałam, że z rachunkowością nie dam sobie sama rady. Zdecydowanie bardziej wolałam powierzyć to zadanie profesjonalistom.

Skorzystałam z pomocy rzetelnej księgowej

rzetelna księgowość w skierniewicachUznałam więc, że na początek powinnam znaleźć jakąś bardzo dobrą księgową. Porozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką, która poleciła mi bardzo dobrą osobę. Była to niezwykle doświadczona księgowa. Jedną z usług, którą oferowała ona swoim klientom była rzetelna księgowość w Skierniewicach. Jej biuro mieściło się w tej miejscowości już od kilkunastu lat i posiadała ona bardzo dużo zadowolonych klientów. Zachęcona takimi informacjami, jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na numer telefonu podany na wizytówce, którą wręczyła mi przyjaciółka. Kilkanaście dni później spotkałam się z księgową, która już przez telefon poprosiła mnie o to, abym zabrała wszystkie dokumenty, aby mogła ona od razu przeanalizować moją sytuację i zastanowić się, czy podejmie się ze mną współpracy. Tak też zrobiłam. Całe szczęście z podjęciem się prowadzenia mojej księgowości, nie miała ona żadnego problemu. Podpisałam z nią umowę o współpracę i teraz nie pozostało mi już nic innego, jak założyć swoją działalność.

Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z tej księgowej. Przede wszystkim dlatego, że wszystkimi sprawami związanymi z moją firmą, zajmowała się ona z pełnym zaangażowaniem i zawsze na bieżąco sprawdzała wszystkie dokumenty. Dzięki temu nie musiałam się obawiać, że coś będzie nie przypilnowane, a ja potem będę musiała płacić karne odsetki lub zaległe raty na sprzęt, który wzięłam.