Jestem menedżerką w dużej sali weselnej. Jest to ogromny, piętrowy dom weselny. Oczywiście muszę dbać o to, aby jego wnętrze prezentowało się jak najlepiej i przyciągało uwagę przyszłych par młodych. W tym domu weselnym znajdują się duże schody, które prowadzą do pokoi gościnnych i apartamentu dla nowożeńców. Na tych schodach znajduje się wykładzina.

Zalety elastycznych wykładzin PCV

elastyczna wykładzina pcv orionProblem w tym, że ta która znajdowała się do tej pory na tych schodach, była już bardzo mocno zużyta i nie wyglądała najlepiej. Uznałam, że warto kupić nową. Udałam się do bardzo dobrego sklepu, gdzie dowiedziałam się od sprzedawczyni, że najlepiej w takim miejscu sprawdzi się elastyczna wykładzina PCV Orion. Jest ona bowiem niezwykle elastyczna i bez większych problemów można ją dopasować do schodów, a także innych powierzchni płaskich. Jej przednia warstwa nie jest śliska, dzięki czemu goście mogą być spokojni o chodzenie po niej nawet w butach na szpilkach. Jednocześnie utrzymanie jej w czystości nie jest trudne, ponieważ wystarczy ją czyścić wodą z płynem do mycia podłóg. Dzięki gładkiej powierzchni, która nie wchłania wody, brud nie przedostaje się do środkowych warstw wykładziny i przez długi czas prezentuje się ona bardzo dobrze. Taka wykładzina świetnie sprawdza się zwłaszcza w budynkach użyteczności publicznej, gdzie często po niej się chodzi i depta.

Szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim dlatego, że okazała się ona naprawdę wysokojakościowa i solidna, a do tego była dostępna w niskiej, atrakcyjnej cenie. Najważniejsze było dla mnie to, że monter uporał się z jej założeniem w ciągu kilku dni, dlatego kolejne wesela w tym miejscu odbyły się bez problemu. Wykładzina podłogowa okazała się naprawdę wytrzymała i trwała.