Miałam duże problemy z moim sąsiadem, który celowo utrudniał mi życie. Początkowo miałam nadzieję, że zaraz sobie odpuści, albo uda mi się z nim jakoś dogadać. Szybko jednak zrozumiałam, że on nie zamierza odpuścić i chce mnie zmusić, abym wyprowadziła się z tej okolicy. Nie mogłam pozwolić na to, aby dopiął swego. Zbierałam dowody na jego złośliwość.

Skorzystałam z pomocy bardzo dobrego prawnika

prawnik - gorzów wielkopolskiTeraz, kiedy miałam już odpowiednią liczbę dowodów, wiedziałam, że sprawa jest dla mnie wygrana. Mimo wszystko jednak, obawiałam się iść z tym do sądu. Bałam się, że sobie sama nie poradzę. Na szczęście nie musiałam być sama. Mogłam skorzystać z pomocy prawnika. Był mi tylko potrzebny doświadczony prawnik – Gorzów Wielkopolski to miejscowość w której rozpoczęłam swoje poszukiwania odpowiedniej kancelarii prawnej, gdzie mogłam skorzystać z usług renomowanego i znanego prawnika. Dość szybko udało mi się znaleźć istniejącą na rynku już od kilkunastu lat kancelarię prawną, która charakteryzowała się bardzo dobrymi opiniami klientów. Specjalizowali się oni w prowadzeniu spraw przed sądem cywilnym dla swoich klientów. Zatrudniali najlepiej wykształconych i doświadczonych prawników, którzy na bieżąco aktualizowali swoją wiedzę zgodnie z najnowszymi nowelizacjami prawnymi. Udało mi się skontaktować z tą kancelarią i jeszcze tego samego dnia udałam się na spotkanie z prawnikiem.

Muszę przyznać, że od początku sprawiał on wrażenia bardzo dobrego specjalisty, który był niezwykle zaangażowany w sprawy swoich klientów i niemal natychmiast zapoznał się szczegółowo ze wszystkimi dowodami w sprawie, które zebrałam. Podpowiedział mi kilka ciekawych rozwiązań oraz pomógł napisać odpowiednie pisma procesowe i skierował je w moim imieniu do sądu po tym jak udzieliłam mu pełnomocnictwa.