Naprawdę nie wiem, gdzie popełniłam błąd wychowawczy. Mój syn był bardzo niegrzeczny. Miał problemy w szkole, kilka razy został zatrzymany za udział w bójce, a w dodatku złapano go na kupowaniu nielegalnych substancji. Kiedy jednak został zatrzymany za dotkliwe pobicie i usiłowanie zabójstwa, przestraszyłam się nie na żarty. Wiedziałam, że taka sprawa nie ujdzie mu na sucho.

Znalazłam polecaną kancelarię adwokacką w Toruniu

polecane kancelarie adwokackie - toruńByłam przekonana, że teraz nie będę mogła mu już samodzielnie pomóc. Syn potrzebował pomocy dobrego i doświadczonego adwokata. Musiałam więc znaleźć polecane kancelarie adwokackie – Toruń to na całe szczęście bardzo duża miejscowość, dlatego bez problemu znalazłam odpowiednie miejsce. Po krótkim zastanowieniu zdecydowałam się udać do kancelarii adwokackiej z wieloletnim doświadczeniem na rynku w branży. Była ona prowadzona przez wysoko wykwalifikowanych i renomowanych prawników, którzy posiadali ogromne doświadczenie w sprawach karnych dotyczących nieletnich. Miałam nadzieję, że adwokat do którego się udałam na spotkanie jeszcze tego samego dnia, będzie w stanie pomóc mojemu dziecku. Tak też się stało. Od razu zapoznał się on z dokumentacją, którą otrzymałam od policji, a także skontaktował się z moim synem. Zgodził się zostać jego obrońcą i niemal natychmiast zabrał się za pisanie stosownych dokumentów do sądu.

Szybko przekonałam się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. W tej kancelarii znalazłam dużą pomoc i zrozumienie. A co jeszcze ważniejsze adwokat podszedł do sprawy mojego syna z pełnym zaangażowaniem. Dzięki temu wyrok, który zapadł w jego sprawie możemy uznać za niezwykle korzystny. Jestem przekonana, że bez pomocy tak profesjonalnej kancelarii adwokackiej, sprawa nie skończyłaby się tak dobrze.