Całkiem niespodziewanie dowiedziałam się, że odziedziczyłam bardzo dużą działkę po mojej ciotce, której od lat nawet nie spotkałam. Przyjęłam spadek. Po załatwieniu wszystkich formalności z tym związanych zaczęłam zastanawiać się, co mogę zrobić na takiej działce. Dość szybko doszłam do wniosku, że są to idealne tereny pod budowę dużej galerii handlowej. Postanowiłam w to zainwestować.

Gdzie w Krakowie znajdę pracownię archeologiczną?

polecana pracownia archeologiczna krakówSęk w tym, że bardzo blisko moich terenów znajdowało się stanowisko archeologiczne. Jako, że moja inwestycja wymagała wykopania solidnych fundamentów i ingerencji w teren, musiałam przez to spełnić dodatkowe wymagania. Dowiedziałam się, że będę musiała prosić o opinię archeologa, który zapewni, że taka inwestycja nie wiązałaby się z utratą cennych dóbr narodowych czy innymi szkodami kulturowymi lub społecznymi. Kiedy tylko się o tym dowiedziałam, zaczęłam poszukiwania odpowiedniego miejsca, w którym specjaliści przeprowadzą odpowiednie badania i wystawią mi opinie niezbędną do dopełnienia formalności związanych z inwestycją. Całe szczęście nie musiałam długo szukać, ponieważ z pomocą przyszła mi przyjaciółka, która poleciła mi sprawdzone miejsce. Była to polecana pracownia archeologiczna Kraków to miejscowość, w której mieściła się jej siedziba. Postanowiłam się tam udać jeszcze tego samego dnia.

Szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Trafiłam tam na naprawdę bardzo dobrych specjalistów. W dodatku mieli oni bardzo szybkie terminy. Dzięki temu, że nie musiałam czekać zbyt długo, już po kilku tygodniach otrzymałam pozytywną opinię i mogłam dalej inwestować w moją nową nieruchomość. Cieszę się, że wszystko załatwiłam tak sprawnie i szybko, a w dodatku w bardzo dobrej, niskiej cenie.