Moja skóra twarzy od wielu lat była w bardzo złym stanie. Nie dość, że miałam problemy zdrowotne, to jeszcze zaniedbałam codzienną pielęgnację. Teraz wiedziałam już, że sam krem z apteki sobie z tym nie poradzi. Porozmawiałam na ten temat z moją sąsiadką, która poleciła mi bardzo dobre rozwiązanie, z którego kiedyś sama skorzystała i była bardzo zadowolona.

Zalety zabiegów z osocza bogatopłytkowego

osocze bogatopłytkowe brodnicaDowiedziałam się od niej, że w takiej sytuacji bardzo dobrze sprawdzają się zabiegi z osocza bogatopłytkowego. Zabieg ten polega na wstrzyknięciu w twarz osocza, w którym występuje wzbogacona ilość płytek krwi, względem tej, która na co dzień krąży w naczyniach krwionośnych skóry twarzy. Jest to w pełni bezpieczny i mało inwazyjny zabieg wykonywany z własnej krwi pacjenta. Ryzyko zakażenia lub odrzucenia zabiegi przez organizm jest więc zminimalizowane niemal do zera. Postanowiłam pójść za jej dobrą radą i poszukać miejsca, które w swoich zabiegach wykorzystuje między innymi osocze bogatopłytkowe Brodnica to miejscowość, w której bez problemu udało mi się znaleźć klinikę medycyny estetycznej, gdzie oferowano takie zabiegi. W dodatku w bardzo niskich, atrakcyjnych cenach. Zapisałam się na pierwszą konsultację z lekarzem, który zakwalifikował mnie do zabiegu. Byłam bardzo zadowolona, że na wszystko musiałam czekać zaledwie kilkanaście dni.

Sam zabieg wspominam bardzo miło. Był on wykonany w znieczuleniu miejscowym. Ani podczas jego wykonywania, ani już podczas rekonwalescencji nie czułam bólu. Lekarz był naprawdę delikatny. Natomiast efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Osocze bogatopłytkowe naprawdę zadziałało świetnie i moja skóra twarzy stała się bardziej jędrna, sprężysta i nawilżona. Cieszę się, że udało mi się skorzystać z tak dobrego zabiegu.