Prowadzę małą kwiaciarnię obok cmentarza w małym miasteczku. W  ofercie mam żywe kwiaty cięte, doniczkowe oraz sztuczne kwiaty i bukiety. Ze względu na położenie kwiaciarni największą sprzedaż stanowią kwiaty na cmentarz. Poza kwiatami mam duży wybór zniczy, wkładów, osłonek,i dodatków do bukietów itp.

Wkłady do zniczy w mojej kwiaciarni

wkład do znicza 5 dniowyW  sprzedaży mam głównie znicze szklane, które są wytrzymała i trwałe. Poza tym łatwo je utrzymać w czystości, wystarczy je opłukać czy przetrzeć szmatką. Dużą sprzedażą cieszą się wkłady do zniczy. Najbardziej popularny i najchętniej kupowany jest wkład do znicza 5 dniowy. Moim klientom zależy zależy na długim czasie palenia się zniczy, dlatego decydują na wkłady olejowe, które są często nawet 4 razy bardziej wydajne niż wkłady parafinowe.Te najbardziej popularne wkłady 5 dniowe w mojej kwiaciarni są własne olejowe. Moim zdaniem wkłady olejowe do zniczy to uniwersalne produkty, które sprawdzają się przez cały rok. Łączą w sobie najwyższą jakość parafiny i olei roślinnych. Nie kopcą a poza tym co jest istotne wypalają się równomiernie do końca. Stawiając na wkłady olejowe do zniczy mamy pewność, że zapalone zimą  światełko  w miejscu wiecznego spoczynku bliskiej nam osoby przetrzyma nawet największe mrozy. Nie oznacza to jednak, że wkładu olejowego nie można kupić np. w lecie. Ze względu na wysoką jakoś parafiny tego typu wkład sprawdzi się doskonale również w trakcie cieplejszych pór roku.

Olejowy wkład do zniczy sprawdzi się najlepiej, ponieważ pali się on dłużej od parafinowego w bardzo mroźnych warunkach atmosferycznych. Ten efekt to zasługa specjalnej mieszanki dobrej jakości masy palnej. Polecam wszystkim wkłady palące się kilka dni, są wydajne a przy okazji oszczędzamy pieniądze.