Ostatnio trochę zaniedbałam swoją urodę. Przyznam szczerze, że nie miałam czasu na to, stosować różne kosmetyki, czy chodzić na zabiegi pielęgnujące. Przez to moja cera stała się bardzo tłusta, a do tego zaczęłam mieć różne problemy zdrowotne i na twarzy pojawił mi się trądzik. Nie mogłam dalej udawać, że nic mi nie jest. Musiałam się za siebie wziąć.

Potrzebowałam kremu do cery tłustej i trądzikowej

krem nawilżający do cery tłustej i trądzikowejNa początek zdecydowałam się zakupić odpowiedni krem i smarować nim twarz co najmniej dwa razy dziennie. Po zakup takiego produktu udałam się do pasmanterii, gdzie mogłam liczyć na pomoc bardzo dobrej i doświadczonej sprzedawczyni. Poleciła mi ona bardzo dobry krem nawilżający do cery tłustej i trądzikowej. Zapewniła mnie, że to jeden z najlepszych wybór, ponieważ ten krem jest zarazem skuteczny, wysokojakościowy, jak i dostępny w bardzo dobrej, niskiej cenie. Słoiczek o pojemności stu mililitrów kosztuje zaledwie kilkanaście złotych. Jest to często wybierany krem przez osoby z cerą trądzikową oraz ze skłonnością do powstawania pryszczy na twarzy. Wiele osób poleca go szczególnie przez to, że jest delikatny i nie podrażnia skóry. A dzieje się tak dlatego, że w swoim składzie nie zawiera on żadnych dodatków zapachowych, barwiących, ani nawet alkoholu. Bardzo dobrze nawilżał on cerę i mógł być stosowany o każdej porze dnia.

Zachęcona tymi pozytywnymi komentarzami sprzedawczyni, natychmiast zdecydowałam się go zakupić. Jak się już wkrótce przekonałam, to był bardzo dobry wybór. Już niewielka ilość kremu wystarczyła na to, żeby równomiernie rozprowadzić go na całej twarzy. A co jeszcze ważniejsze, krem ten bardzo szybko się wchłaniał i pozostawiał na twarzy uczucie świeżości. Cieszę się, że udało mi się zakupić tak dobry krem, który świetnie się sprawdził.