W każdym salonie lub dużym pokoju z pewnością mamy piękne meble wypoczynkowe. Takie, które będą wygodne, a nawet będą pełniły funkcje spania w przypadku wizyty gości. Przy dużych powierzchniach mogą to być narożniki, które uznawane są za bardzo uniwersalne meble. W zależności od upodobań można je zlecić w różnych tkaninach i wymiarach.

Polecane narożniki do nowoczesnego i dużego salonu

wysokiej jakości narożniki salonoweW domach czy nawet apartamentach o dużych powierzchniach w salonie znajdzie się na środku duży i bardzo stylowy narożnik. Takie wysokiej jakości narożniki salonowe to koszt kilku tysięcy złotych. Występują w różnych modnych kolorach. W ostatnim czasie modna jest tkanina velvet. Jest przyjemna i delikatna. Nie pochłania wylanych płynów, występuje w różnych kolorach. Można zakupić w tej tkaninie rogówki, kanapy i fotele czy też pufy. Modny ostatnio kolor butelkowej zieleni i granatu jest najczęściej wybierany właśnie jako kolor obicia do narożnika salonowego. W salonach meblowych klient może wybrać stronę dłuższego boku narożnika. Może to być prawy lub lewy bok. Do tego funkcja sapania w narożnikach jest bardzo istotna. Oczywiście dobrej jakości narożnik nie jest tani, ale za to posłuży nam kilka lat. Na narożnik zlecony do wykonania na zamówienie trzeba poczekać kilka tygodni. Kanapy wygodnie to przede wszystkim odpowiedni materac.

Rozkładane narożniki w pięknych kolorach można zakupić w salonach meblowych. Niektóre z nich mają regulowane zagłówki co zwiększa funkcjonalność takiego mebla wypoczynkowego. Modne materiały jak np. sztruks gwarantują odporność na plamy i ścieranie. Odpowiedni materac w takiej kanapie to wygodne użytkowanie. Narożniki na stalowych 8- 10 cm nóżkach wyglądają nowocześnie i wpasują się do każdej aranżacji i wnętrza.