Wszystkie nastolatki kochają ciuchy, modę, fajny styl. Jak każda nastolatka mam szafę pełną rzeczy, mimo to ciągle kupuję coś nowego. To dlatego, że zmieniają się trendy, moda, mój gust. Mam sporo rzeczy, których już nie ubieram. Postanowiłam, tak jak moje koleżanki, sprzedawać na specjalnej stronie ciuchy, których już nie noszę. Założyłam na tej stronie konto, porobiłam zdjęcia i opisy rzeczy i zaczęłam sprzedaż.

Folia do pakowania paczek ze sprzedanymi ciuchami

folia do małych paczekMyślałam, że sprzedaż rzeczy, których nie noszę będzie raczej mizerna. Okazało się, że zainteresowanie jest ogromne. Wszystkie koszulki, bluzki i sukienki, które wystawiłam na sprzedaż cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Sprzedałam je wszystkie w bardzo krótkim czasie. Teraz musiałam wysłać je do przyszłych użytkowniczek. To były pojedyncze sztuki i małe paczki do kilkunastu klientek. Musiałam wysłać kilkanaście małych paczuszek. Wyczytałam na forum, że najlepsza do spakowania  moich przesyłek będzie folia do małych paczek. Folia do owijania paczek stretch jest produktem przeznaczonym do pakowania różnorodnych kartonów czy paczek. Z jej pomocą w kilka chwil można zabezpieczyć małe przesyłki do wysłania. Folię taką można kupić w Internecie i w sklepie  budowlanym. Zamówiłam w sklepie internetowym kilka sztuk tej folii. Mogłam teraz spakować wszystkie swoje rzeczy do wysyłki.

Pomysł sprzedaży nieużywanych rzeczy okazał  się strzałem w dziesiątkę. Teraz mam sporo miejsca w szafie i pieniądze na nowe ciuchy, rzeczy. W tym moim małym biznesie bardzo pomogła mi folia do pakowania przesyłek. Folia stretch cechuje się wytrzymałością i znaczną rozciągliwością. Jest lekka i świetnie dopasowuje się do kształtu paczki. Dzięki niej idealnie spakowałam moje małe przesyłki.