Często wiele dziewczyn, które uczęszczają na siłownię można zauważyć kiedy przychodzą pokazać swoje ubranie, robią sobie zdjęcia a raczej mało ćwiczą i wykorzystują ten czas. Jednak są rodzaje aktywności fizycznej, gdzie zdjęcia robi się wtedy, kiedy są efekty ćwiczeń a ubranie powinno być dostosowane do tej aktywności fizycznej i odpowiednie.

Wygodne stroje na pole dance

pole dance - strójDlatego kobiety wybierają pole dance – strój dodatkowo ma tutaj za zadanie dodać pewności siebie. Najlepiej, jeśli są to krótkie spodenki, przylegające do ciała i bluzka, która będzie przepuszczalna i nie dopuści, aby nasze ciało się pociło. Na pole dance zazwyczaj nie zakłada się butów, aby była dobra przyczepność stóp do rurki, jednak jest też rodzaj pole dance, w którym tańczy się w szpilkach. Jest to jeszcze bardziej wymagający sport od tradycyjnego pole dance, ponieważ dodatkowo, bardzo pracują w nim nogi. Do pole dance bardzo ważna jest góra stroju- nie powinna być to bluzka z długim rękawem, ponieważ przyczepność rąk jest tutaj bardzo ważna- nasze ręce bardzo dużo pracy muszą włożyć w utrzymanie całego ciała przy niektórych figurach na rurze. Pracują więc w tym sporcie mięśnie całego ciała. Jest to niezwykle intensywny sport i chociaż wydaje się, że jest to prosty taniec, to jest to jeden z najbardziej wymagających sportów dla kobiet- dlatego zyskuje takie powodzenie i tal dużo kobiet się na niego zapisuje.

Szkoły tańca na rurze otwierają się już i nawet w małych miejscowościach. Cieszy się on tak dużą popularnością, że są również zawody z umiejętności tańca na rurze. Jest to sport wymagający i dlatego przynosi świetne efekty dla naszego ciała- już po kilku zajęciach rysują się mięśnie na brzuchu, podnoszą się pośladki oraz wzmacniają się ramiona i plecy.