Właściwa aranżacja łazienki powinna pozwolić na stworzenie pomieszczenia funkcjonalnego i wygodnego. Jestem architektem wnętrz, często projektuję i urządzam łazienki dla klientów. W łazience można poszaleć z aranżacją, ale pewne niepisane zasady muszą być. Każdy element powinien mieć swoje miejsce. Lubię tworzyć łazienkę, która ma przestrzeń.

Szafki z połyskiem do łazienki klientki

eleganckie szafki łazienkowe z połyskiemWszystkie elementy wyposażenia łazienki powinny być odpowiednio przemyślane, aby zapewnić domownikom wygodę i komfort użytkowania. Moim zdaniem bardzo ważne są meble do łazienki. Muszą być funkcjonalne, z odpowiedniego tworzywa. Moja klientka, której aranżuję teraz łazienkę chciała mieć bardzo eleganckie szafki łazienkowe z połyskiem. Bardzo się ucieszyłam z pomysłu klientki. Eleganckie i nowoczesne szafki łazienkowe w połysku, które będą przepięknym i bardzo praktycznym uzupełnieniem każdej łazienki. Zaprojektowałam i wybrałam dla mojej klientki białe meble z wysokim połyskiem. Dla urozmaicenia i kontrastu wybrałam drewniane dodatki. Meble były bardzo eleganckie, łazienka była przestronna i idealnie wkomponowały się  w jej przestrzeń. Meble były robione na zamówienie i pod wymiar u producenta. Każda szafka była idealnie dopasowana i zrobiona z surowców najwyższej jakości. Oprócz szafek ważne są też detale. Chodzi przede wszystkim o oryginalne lustra, lampy oraz dodatkowe akcesoria, które uatrakcyjnią łazienkę. Klientka była zachwycona swoja łazienką, szafkami i wszystkimi dodatkami.

Meble łazienkowe w połysku, które zaprojektowałam i zamówiłam to produkty o najwyższej jakości. Wykonane były one z płyty laminowanej, która wykazuje bardzo dużą wytrzymałość na zarysowania, zadrapania, działanie wysokich temperatur i wilgoć. Są po prostu idealne.