Zdjęcia zawsze stanowią bardzo trwałą pamiątkę. Nie raz oglądamy fotografie, na których widnieją nasi pradziadkowie. Takie zdjęcia przywołują wspomnienia i często są jedyną pamiątką, którą mamy po zmarłej bliskiej osobie. Zdęcia w szkle można zamówić z różnych okazji. Często wraz z grawerunkiem można kupić piękną pamiątkę w szkle.

Zdjęcia w trwałym krysztale

realistyczne zdjęcie 3d w szkleFotografia na papierze to wynalazek od dawien dawna. Jednak od kilkunastu lat popularne stały się zdjęcia w szkle. Takie pamiątkowe i realistyczne zdjęcie 3d w szkle można zamówić na różne okazje. Zazwyczaj zdjęcie w szkle kojarzy się z nagrobkiem. Chcąc upamiętnić naszą ukochaną osobę, która zmarła, możemy zamówić zdjęcie na jej nagrobek. Taka fotografia jest trwała i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dlatego do jej tworzenia używa się ceramicznych pigmentów nieorganicznych, które w ostatnim etapie wypala się w wysokiej temperaturze nawet 860-890°C. Takie zdjęcia przetrwają nawet setki lat bez obaw o ich zniszczenie lub wypłowienie, oczywiście jeśli zamieszczone są w prawidłowy sposób na nagrobku i nie grozi im uszkodzenie mechaniczne. Cena za zdjęcie w szkle zależy od jego wielkości i rodzaju. Oprócz zdjęć nagrobkowych można także zamówić wygrawerowane zdjęcie na szkle na inną okazję. Może to być prezent z okazji ślubu lub urodzinowy.

Zdjęcia na nagrobek można zamówić poprzez formularz na stronie internetowej. Firmy wykonujące zdjęcia w szkle dają klientom bezterminową gwarancję trwałości na swoje produkty. Bardzo dużą zaletą zdjęć w szkle jest wysoki połysk szkliwa, na życzenie klienta wyraziste odcienie. Do tego wszystkie zarysy i kontury na zdjęciu zachowane będą na lata. Są to bardzo trwałe zdjęcia, które wytrzymają aż do wymiany pomnika lub nagrobku.