Jakiś już czas temu, dokładnie jednak nie jestem w stanie podać kiedy to się wszystko wydarzyło, jednak z tego co pamiętam był to czas mniej więcej siedem do ośmiu lat temu. Wtedy też postanowiłam, że muszą z całą pewnością otworzyć całkiem nową firmę i zająć się produkcją flag na terenie miasta Warszawa.

Jak zrobić flagę w mieście zwanym Warszawą

warszawa flagaJak się bardzo przypadkowo kiedyś okazało różne flagi są bardzo poszukiwanym na rynku towarem.  Oczywiście na samym początku nie miałam o tym zielonego pojęcia dowiedziałam się tego całkiem przypadkowo kiedy sama poszukiwałam takiej flagi. Wtedy też okazało się, że znalezienie jej i zakup wiąże się z bardzo długim czasem oczekiwania. Dlaczego tak jest? Otóż warto tutaj wspomnieć o tym, jak się tego dowiedziałam. Poszukiwałam nowej flagi dla siebie, miała to być flaga na pewna zawody sportowe. Wpisałam wtedy w największą i zarazem najbardziej mi znaną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – warszawa flaga. Okazało się, że istnieje tylko jeden producent, który robi nowe flagi na zamówienie w pobliżu miasta stołecznego Warszawy. Postanowiłam się z nim skontaktować i zapytać o flagę dla siebie. Dowiedziałam się, że jest to jedyny producent flag w całym naszym kraju, czyli w Polsce i czas realizacji zamówienia na nową flagę będzie ogromny. Niestety taka flaga przyszłaby do mnie na długo po zawodach, na które chciałam ją właśnie zamówić i nic nie można było z tym zrobić. 

Postanowiłam wtedy, że muszę się dowiedzieć więcej na ten temat. Chciałam bowiem sama zostać takim nowym producentem flag. Widziałam, że jest na nie bardzo duże zapotrzebowania, znalazłam wiele osób, które poszukiwały innego producenta flag w Warszawie czy też w całej Polsce. Zaraz potem otworzyłam swoją własną firmę.